Вплив лісових ресурсів європейських країн на формування галузей спеціалізації: зовнішні та внутрішні відмінності ресурсами та продукцією
Лісові ресурси в Європі, швидше за все, будуть розширюватися і надалі. Обсяг вирубок, ймовірно, залишиться нижче обсягу приросту, а надання екологічних послуг як і раніше буде розглядатися в якості першочергового завдання, особливо в Західній Європі. Правила і положення в цьому відношенні зроблять виробництво деревини менш конкурентоспроможною галуззю в порівнянні з іншими регіонами.
Управління лісами, як і раніше буде забезпечувати найрізноманітніші потреби. Економічна життєздатність, ймовірно, буде і надалі представляти проблему, особливо для дрібних лісовласників, однак підвищення попиту на деревне паливо може змінити цю ситуацію.
У той час як в лісовій промисловості, особливо в Західній Європі, може спостерігатися подальша втрата конкурентоспроможності по відношенню до трудомістких сегментами в інших регіонах, швидше за все, вона збереже лідируючі позиції у виробництві високотехнологічної продукції, причому більша частина лісової промисловості перейде на виробництво «зелених» продуктів.У межах самого регіону відмінності між лісовими господарствами Східної та Західної Європи, мабуть, будуть скорочуватися, у міру того як Східна Європа буде наздоганяти Західну. Наслідки недавніх подій у Російській Федерації та в сфері стимулювання енергетики на основі деревної сировини важко передбачити, в даний час вони розглядаються головним чином у короткостроковій перспективі.
Цікаві статті з розділу
Види джерел забруднення навколишнього середовища
Доповідь на тему "Види джерел
забруднення навколишнього середовища"; Опис токсичних властивостей сажі та
вуглеводних.
Таблиця 1 - Середній час роботи двигуна
при прогріві
...
Оцінка впливу проектів на навколишнє середовище
Сучасна практика реалізації проектів визнала, що дешевше
доповнити планування проекту аналізом довкілля, ніж ігнорувати цей момент і
розраховуватися за екологічні помилки у майбутньому. Біль ...
Генетичні типи островів та їх флористична різноманітність
Одним із найважливіших завдань сучасної ботаніки є детальне дослідження
флори та рослинності конкретних регіонів, у першу чергу територій, які й досі
зберігаються у природному або малотрансф ...