Обладнання постів моніторингу
Дані спостережень за допомогою цих приладів використовуються для виділення зон підвищеного забруднення у разі аварій.
У деяких автолабораториях, укомплектованих анеморумбометром М-47, вимірювання температури і вологості здійснюється за допомогою аспіраційного психрометра МВ-4М, подвешиваемого на виносної штанзі.
Прилади і обладнання виносних пунктів (электроаспираторы, штативи з поглинальні приладами) під час роботи встановлюються на спеціальних виносних столиках. На час транспортування столики зміцнюють на платформі (у спеціальному ящику), а электроаспираторы в приладовому відсіку салону (на правому стенді по ходу автомашини).
Електроживлення приладів та обладнання лабораторії «Атмосфера-II» здійснюється від промислової мережі змінного струму напругою 220 В, 50 Гц, через вхідний розподільний щит, встановлений у допоміжному відсіку лабораторії.
ВИСНОВКИ
Розрахунки радіусів зон впливу шкідливих домішок від промислових підприємств у місті Харцизьк показують, що більшість житлових районів міста знаходяться під впливом небезпечних речовин. Ця ситуація ще більше погіршується відсутністю необхідний ширини санітарно-захисної зони, яка акумулює на себе шкідливі речовини. В усі водойми міста скидаються стічні води підприємств та житлового комплексу, що приводе к забрудненню та деградації водойм. Тому як атмосферне повітря так і водойми підлягають контролю зі сторони людини. Для цього в даній роботі я провів роботу по розміщенню постів контролю за повітрям, та створів у водоймах. Було розмішено 6 стаціонарних постів та 3 пересувних для комплексного контролю за атмосферним повітрям та роботою підприємств, з точки зору їх впливу на оточуюче середовище, тобто контролю за їх викидами. Також я розмістив три створи на балці Колосніковська, та чотири на міському ставку. На всіх постах я провів розрахунки по очікуваним концентраціям шкідливих домішок, і зробив висновок, що в густозаселених районах міста відбувається перевищення гранично допустимих концентрацій.
На підставі режимної інформації можна вирішувати такі завдання: оцінювати стан повітряного басейну;вивчати вплив стану повітряного басейну на захворюваність населення;оцінювати збиток, що наноситься сільському господарству, лісам, паркам, тваринництву, житлових будівель і різним промисловим спорудам;планувати розміщення промислових підприємств, вибір районів перспективної забудови та визначення санітарно-захисних зон;уточнювати та перевіряти розрахункові методи розсіювання домішок від джерел викидів; оцінювати фонове забруднення атмосфери.
Цікаві статті з розділу
Види джерел забруднення навколишнього середовища
Доповідь на тему "Види джерел
забруднення навколишнього середовища"; Опис токсичних властивостей сажі та
вуглеводних.
Таблиця 1 - Середній час роботи двигуна
при прогріві
...
Оцінка впливу проектів на навколишнє середовище
Сучасна практика реалізації проектів визнала, що дешевше
доповнити планування проекту аналізом довкілля, ніж ігнорувати цей момент і
розраховуватися за екологічні помилки у майбутньому. Біль ...
Вирішення глобальних енергетичних проблем на прикладі країн Європи
Актуальність
дослідження. Розвиток людського суспільства нерозривно пов’язаний з
використанням природних ресурсів нашої планети, з споживанням різних видів
енергії в все зростаючих масштаба ...