Екологічно зумовлені хвороби
Поява такої кількості дитячих екопатологій породила цілий напрямок науки екопедології. Сьогодні ми є свідками суттєвого «омолоджування» багатьох нозологічних форм (виразкова хвороба. гіпертонічна хвороба, судинна і нейровегетативна дистонія, неврози, цукровий діабет, тощо).
Виникають й інші захворювання, які є надзвичайно рідкісними, атому немає ні ліків, ні розуміння того, як їх лікувати:
Слоняча хвороба (елефантіаз)
Хворобу викликають паразитичні хробаки, які передаються через укуси москітів. Вони оселяються у лімфатичних вузлах людини і перешкоджають нормальному току лімфи. У результаті, хворі органи розпухають до величезних розмірів, зазвичай ця хвороба вражає ноги.
Спастичний псевдосклероз
Більше відомий як "коров'ячий сказ". Зараження відбувається через м'ясо тварини, веде до смертельного результату.
Прогерія
Передчасне старіння організму, що призводить до ранньої смерті людини. Всі внутрішні і зовнішні зміни не відповідають календарним віком хворого, 7-8-річна дитина виглядає як 80-річний старий.
Синдром перевертня (гіпертрихоз)
Хвороба характеризується підвищеним зростанням волосся, причому на всіх ділянках тіла. Спровокувати її може онкологічне захворювання, нервове захворювання, ендокринні розлади і т.д.
Аллотріфагія
Вчені пов'язують її прояви з нестачею в організмі потрібних мікроелементів. У хворих людей спостерігається патологічне бажання вживати в їжу неїстівні речі: папір, землю, вугілля та ін.
Синдром синьої шкіри (акантокератодермія)
У людей ця хвороба спостерігається рідко, її симптоми виражаються в посиніння шкірних покривів.
Синдром вампіра
Тіло хворого не виносить прямого потрапляння сонячних променів. Після контакту з сонцем на шкірі у людини залишаються пухирі та опіки.
Синдром Аліси в Країні Чудес (мікропсія)
При цьому захворюванні людина сприймає речі менше, ніж вони є насправді. Зазвичай це відбувається після черепно-мозкових травм.
Цікаві статті з розділу
Моніторинг земель поблизу ВАТ Рівнеазот
Актуальність теми.
Постійно зростаючий негативний вплив діяльності людини нерідко призводить до катастрофічного стану довкілля, що визначається насамперед руйнуванням і навіть розривом сталих взаємо ...
Біологічні основи інтродукції видів рододендрон в Житомирському Поліссі
Дипломний проект Мельника В.В. "Біологічні основи інтродукції
видів рододендрон в Житомирському Поліссі." Розроблені пропозиції щодо
збереження та охорони рідкісних видів рослин Жи ...
Аналіз діяльності підприємства Західно-Чорноморське басейнове управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства
Практика
проходила в Західно-Чорноморському басейновому управлінні охорони, використання
і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Одеському
територіальному відділі з 8 с ...