Моя роль у функціонуванні у КЛСЗПС
Ознайомившись зі структурою підрозділу, його складових, та обов’язками його штатних працівників, я зрозумів, що маю досить слабку базу знань в неорганічній, фізичній та колоїдній хімії, тому більшу частину свого часу я присвячував освоєнню цих дисциплін. Через деякий час я став більш свідомо сприймати інформацію про лабораторні маніпуляції, та завдяки підтримці досвідчених висококваліфікованих працівників, я доволі швидко став орієнтуватися в суті кожного методу аналізу.
Ще згодом я став бачити недоліки, з якими лаборантам кожен день доводиться стикатися. Це і застаріле обладнання та устаткування, неякісні хім. реактиви, недостатньо забезпечені умови праці. Причина, звісно, в недостатньому фінансуванні, як вже було зазначено начальником гидромету Людмилою Родіоновою. С точки зору менеджера, я просто не дозволив би працювати в таких умовах, але ми живемо в такій країні і маємо з цим рахуватись, а наші люди завжди були винахідливими та змогли пристосуватись не тільки до таких печальних умов праці, а навіть до низької її оплати. Відсутність перспективи, та шкідливого стажу (не дивлячись, що робота виконується з речовинами першого класу небезпеки, та просто високотоксичними й канцерогенними сполуками) давить у корні ініціативу будувати своє майбутнє, як лаборанта-еколога у даній галузі в цілому.
Оскільки заходи по вдосконаленню функціонування підрозділу були самоочевидні, я вирішив не гаяти часу, та сконцентрував увагу на тому, за ради чого ця лабораторія функціонує і що виходить в неї дуже гарно, а саме: виявлення шкідливих речовин у навколишньому середовищі.
Моє перше уявлення було дуже легковажним. Я думав, що на кожний елемент існує свій реагент - змішав й отримав результат. Але був дуже здивований, дізнавшись, що тільки на підготовку окремих реактивів витрачається більше 20-ти діб. Отже, тут було чому повчитись.
гідрометцентр атмосферний повітря забруднення
Цікаві статті з розділу
Поняття Консорції в сучасній синекології та її значення у структуруванні біоценозів
Актуальність. Біоценоз це свого роду сукупність різних живих
організмів, які заселяють певну ділянку простору та характеризуються певними
стосунками між собою та пристосованістю до середовищ ...
Забруднення навколишнього природного середовища
Земля – це планета на якій ми
живемо. З космосу вона виглядає, як прекрасна, біла з блакитним куля. Більша
частина Землі покрити голубою водою океанів та морів. Суша Землі – коричневого
кол ...
Дослідження взаємозв’язків між живими організмами на прикладі екосистеми озера
Актуальність КР: Людина завжди цікавилася
екологією з практичної точки зору з давніх часів. І тепер, коли людство хоче
зберегти свою цивілізацію, воно більш ніж коли-небудь, має потребу в до ...