Моя роль у функціонуванні у КЛСЗПС
Ознайомившись зі структурою підрозділу, його складових, та обов’язками його штатних працівників, я зрозумів, що маю досить слабку базу знань в неорганічній, фізичній та колоїдній хімії, тому більшу частину свого часу я присвячував освоєнню цих дисциплін. Через деякий час я став більш свідомо сприймати інформацію про лабораторні маніпуляції, та завдяки підтримці досвідчених висококваліфікованих працівників, я доволі швидко став орієнтуватися в суті кожного методу аналізу.
Ще згодом я став бачити недоліки, з якими лаборантам кожен день доводиться стикатися. Це і застаріле обладнання та устаткування, неякісні хім. реактиви, недостатньо забезпечені умови праці. Причина, звісно, в недостатньому фінансуванні, як вже було зазначено начальником гидромету Людмилою Родіоновою. С точки зору менеджера, я просто не дозволив би працювати в таких умовах, але ми живемо в такій країні і маємо з цим рахуватись, а наші люди завжди були винахідливими та змогли пристосуватись не тільки до таких печальних умов праці, а навіть до низької її оплати. Відсутність перспективи, та шкідливого стажу (не дивлячись, що робота виконується з речовинами першого класу небезпеки, та просто високотоксичними й канцерогенними сполуками) давить у корні ініціативу будувати своє майбутнє, як лаборанта-еколога у даній галузі в цілому.
Оскільки заходи по вдосконаленню функціонування підрозділу були самоочевидні, я вирішив не гаяти часу, та сконцентрував увагу на тому, за ради чого ця лабораторія функціонує і що виходить в неї дуже гарно, а саме: виявлення шкідливих речовин у навколишньому середовищі.
Моє перше уявлення було дуже легковажним. Я думав, що на кожний елемент існує свій реагент - змішав й отримав результат. Але був дуже здивований, дізнавшись, що тільки на підготовку окремих реактивів витрачається більше 20-ти діб. Отже, тут було чому повчитись.
гідрометцентр атмосферний повітря забруднення
Цікаві статті з розділу
Моніторинг навколишнього середовища
Моніторинг навколишнього середовища - це система спостережень і контролю, що проводяться регулярно, за певною програмою для оцінки стану навколишнього середовища, аналізу що відбуваються в ній процесі ...
Літосфера
Літосфера - кам'яна оболонка Землі,
яка включає земну кору завтовшки від 6 (під океанами) до 80 км (гірські
системи). Земна кора складена гірськими породами. Частка різних гірських порід
у ...
Розробка проекту збалансованого природокористування на території Миколаївської області
Людське
суспільство впливає на навколишнє середовище головним чином у процесі
виробничої діяльності.
Основною
сферою і формою взаємодії виробництва і навколишнього середовища є природок ...