Опис технологічного процесу планованої діяльності
У сучасну друкарню газета може переслати смуги по Інтернету.
Перший етап - Співробітники фотонабору, друку газети, перевіряють наявність на всіх смугах числа, дати і чи не помінявся потрібний шрифт.
Другий етап виробництва газети в друкарні - монтаж. Смуги, виведені на фотоплівці, кріплять на спеціальний матеріал - астралон. Потім на обладнанні копіюється зображення з астралона на тонкі металеві пластини - форму. Друк відбувається із спеціально підготовлених офсетних форм, котрі почергово розміщуються в друкарській машині. Друкуючим елементом форми є хімічно оброблені ділянки поверхні пластин. На форму накатується офсетна фарба, котра через головний офсетний циліндр переносится на матеріал (папір). Для кожного із основних складових кольрів використовують окрему форму (за звичай їх чотири), відповідно, кожний колір друкується на окремій секції машини та називається "прогон". На металевих аркушах проявляється зображення, воно проходить водну обробку. А потім форми відправляються в друкований цех.[21] У друкованому цеху зображення з аркушів переноситься на папір, друк, обрізка, скріплення, розфасовка.
Третій етап. За допомогою спеціального підйомника газети летять вгору. На газетах можна помітити розрізи з боків з зовнішнього боку - це сліди від машинних штифтів, які тримають папір для друку. Також машини самі проводять підрахунок примірників, людям залишається лише перевірити газету на наявність браку. Номери складаються в пачки і надходять на склад, де чекають господаря до ранку.
У загальній складності друкарська робота над одним номером газети становить не більше двох годин. Рано вранці газету забирає замовник і розвозить по торгових точках або поштовим відділенням.
Цікаві статті з розділу
Екологічні проблеми Високопільського району Херсонської області
Ми, молодь 21 століття, вступаємо в життя в епоху бурхливого розвитку не тільки науки й техніки, а й негативних наслідків НТР та демографічного вибуху. Людству загрожує загибель в найближчі десятилітт ...
Оцінка забруднення та визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів
З давніх-давен людина поклонялася землі, а точніше – ґрунту.
Йому присвячували легенди і билини, його оспівували у поемах і піснях. Вона
наділяла його генетичною властивістю живого – родючіс ...
Радіоактивне забруднення
Особливе
місце у забрудненні оточуючого середовища займає радіоактивне забруднення.
Найбільшою з них у всій Європі є Чорнобильська катастрофа яка і стала наслідком
радіоактивного забрудненн ...