Нормативна та законодавча база Західно-Чорноморської рибоохорони
Законодавчі, нормативно - правові акти, які відносяться до сфери діяльності органів рибоохорони:
Закон України «Про рибне господарство промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» . Закон України "Про аквакультуру" . Закон України "Про охорону навколишнього природного середовища". Закон України "Про тваринний світ" . Закон України «Про виключну (морську) економічну зону України» . Закон України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів». Закон України " Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" <http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/877-16>. Закон України "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів".[4,5] Кримінальний Кодекс України. Кримінально-процесуальний кодекс України. Цивільний Кодекс України . Цивільний процесуальний кодекс України .Кодекс України про адміністративні правопорушення . Водний Кодекс України . Земельний кодекс України .
Постанова Кабінету Міністрів України від 28.09.1996 №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства" .
Постанова Кабінету Міністрів України №32 від 19.01.1998 р. "Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів риб та інших об'єктів водного промислу" .
Постанова Кабінету Міністрів України №399 від 1.06.1993 р. "Про розміри компенсації за добування (збирання) та шкоду заподіяну видам тварин і рослин, занесеним до Червоної книги України" .
Правила промислового рибальства в басейні Чорного моря (наказ Держкомрибгосп України №164 від 08.12.1998 р.) .
Порядок здійснення любительського і спортивного рибальства (постанова КМУ 18.07.1998 р. №1126)
Правила любительського і спортивного рибальства (наказ Держкомітету рибного господарства України №19 від 15.02.1999 р.)
Порядок вилучення, зберігання, оцінки вилученого і іншого майна, яке переходить у власність держави і розпорядження ним (постанова КМУ від 25.08.1998 р. №1340) .
Перелік промислових дільниць рибогосподарських водних об'єктів (постанова КМУ від 22.05.1996 р. №552) . ПКМУ від 17 квітня 2013 р. №276 Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі рибного господарства та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством рибного господарства .
Інструкція про порядок придбання, зберігання, обміну, перевезення, носіння і використання вогнепальної зброї, боєприпасів і спеціальних засобів державними інспекторами органів рибоохорони Головрибводу (наказ Держкомітету рибного господарства України №86 від 15.06.1998 р.) .
Наказ Міністерства аграрної політики №101 від 9.04. 2003 р. "Про затвердження інструкції з оформлення органами рибоохорони матеріалів про адміністративні правопорушення".
Наказ Мінагрополітики України №75 від 12.03.04 "Про затвердження форми квитанцій про сплату штрафу за правопорушення, визначені частиною третьою статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та Інструкції щодо застосування і заповнення квитанцій при стягненні штрафів (готівкою) на місці скоєння адміністративних правопорушень" .
Наказ Держкомрибгоспу від 15.01.2008 р. №4 "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах" .
Цікаві статті з розділу
Еколого-економічна оцінка впливу мисливської фауни на агроценози Центрального Придніпров`я
Об’єкти
досліджень - мисливська видів птахів, агроценози.
Мета
роботи - дослідити сучасний стан мисливських видів
птахів Центрального Придніпров’я на прикладі Черкаської області: динамік ...
Сучасні напрямки природоохоронної пропаганди
Всім добре відомо, що таке реклама. Її вплив на свідомість
окремих осіб та суспільну свідомість в цілому останнім часом стає все
помітнішим. Не важко помітити, що реклама стосується речей. П ...
Методологічні аспекти екологічного менеджменту
Менеджмент є наукою, яка динамічно розвивається з початку 20ст.
Екологічний менеджмент виокремився в самостійну галузь дещо пізніше, наприкінці
20ст. Вчені, державні діячі, уряди багатьох кр ...