Опис схеми зовнішніх електричних і трубних проводок
Схеми зовнішніх електричних і трубних проводок підрозділяються на схеми з’єднання і схеми підключення зовнішніх проводок. Схеми з’єднань зовнішніх проводок - це комбіновані схеми, на яких показані електричні і трубні зв'язки між приладами і засобами автоматизації, встановленими на технологічному устаткуванні поза щитами і на щитах, а також підключення проводок до приладів і щитів. Схема з’єднання виконана на підставі функціональної схеми автоматизації процесу очищення. Розглянемо схему зовнішніх проводок технологічного процесу очищення стоків.
У прямокутнику пульта показують блоки затисків, з’єднувачів, а також підключення до ним труб, жив кабелів і дротів з відповідним маркуванням.
По параметру рівень.
Місце відбору проб: збірки, відстійники, буферні місткості. Датчик в комплекті з перетворювачем з'єднується з клемами пульта управління кабелем марки КВВГ 3´1. Дріт живлення марки ПВ 1´2.5
По параметрам: рН, концентрація і тиск.
Місце відбору проб: збірники. Датчик в комплекті з перетворювачем з'єднується з клемами пульта управління кабелем марки КВВГ 3´1. Дріт живлення марки ПВ 1´2.5
Пускач з'єднується з клемами пульта управління кабелем марки КВВГ 3´1. Дріт живлення марки ПВ 1´2.5
У даному розділі розроблена функціональна схема автоматизації процесу очищення нікельмістких стічних вод на станції нейтралізації ДНВП "Комунар". Рішення, прийняті в даному розділі, є базовими, оскільки без використання системи автоматизації неможлива підтримка регламентованого режиму проведення процесу. Для зменшення загромадження пульта управління застосовуються багатоканальні прилади типу А543 (3 канали).
Заключення
Питання ресурсозберігання і збереження екологічної рівноваги між виробничою діяльністю людини і навколишнім середовищем стоять на одному з перших місць по гостроті проблеми. У зв'язку з цим проблема очищення стічних вод придбала особливо важливе значення.
В ході виконання проекту була розроблена система автоматизації процесу очищення нікельмістких стічних вод.
Впровадження автоматизованої системи управління привело до підвищення ступеня очищення стічних вод. Була розроблена функціональна схема автоматизації, вибрані контури контролю і регулювання дозволили вести процес в оптимальному режимі. Функціональна схема автоматизації виконана на базі мікропроцесорного контроллера Р-130М.
Цікаві статті з розділу
Еколого-ландшафтні особливості Кордівки (м. Чернігів)
Актуальність. Місто – це
антропогенна екосистема, що являє собою концентроване розміщення промислових і
побутових споруд, та населення, яке знаходиться на його території. На відміну
від сіл ...
Вирішення глобальних енергетичних проблем на прикладі країн Європи
Актуальність
дослідження. Розвиток людського суспільства нерозривно пов’язаний з
використанням природних ресурсів нашої планети, з споживанням різних видів
енергії в все зростаючих масштаба ...
Екологічне значення сукцесій
Якщо біогеоценоз не перебуває в стані швидкої або середньої сукцесії, то
продукція, біомаса й видове багатство в ньому коливаються навколо певного
середнього значення в результаті процесів с ...